Den dětí - FF Zlín

V pondělí 2. 6. 2014 oslavíme Den dětí na 54. mezinárodním festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně.Odjezd: 7:15 h od dolní školy, předpokládaný návrat 13:30 - 14:00 hodin, abychom..

Výstava o 1. světové válce

Ve středu 21. května žáci druhého stupně vyrazili po cyklostezce do Stříbrnic, kde jsme navštívili výstavu o první světové válce, která byla umístěna na faře. Žáci si mohli prohlédnout..

Krajské kolo přírodovědné soutěže Zlatý list 2014

Ve středu 21. května 2014 se ve Valašském Meziříčí uskutečnilo krajské kolo celostátní soutěže Zlatý list. Naši školu reprezentovalo 6 žáků z 2. stupně ve složení: Pavel Dvořák..

Den s Policií ČR

V pátek 16.5.2014 přijeli na dolní školu policisté z Územního odboru v Uherském Hradišti. Nejprve si por. Mgr. Aleš Mergental a nprap. Bc. Milena Šabatová z Preventivní informační skupiny..

Turnaj v piškvorkách

V pátek 9. května porovnali žáci druhého stupně své schopnosti při turnaji v piškvorkách. Nejprve hráli spolužáci ve svých třídách, nejlepší pak soutěžili o první místa ve finále..

Londýn 2014 - aktuální info

V příloze naleznete nejnovější informace k zájezdu do Londýna, který začíná 19. května. Dále je zde ke stažení dokument, který by měli děci předat svým žákům - potvrzení o bezinfekčnosti..

Den Země Kovosteel - 1. stupeň

V pátek 25. 4. 2014 jsme v rámci Dne Země navštívili Kovosteel ve Starém Městě. Prohlédli jsme si Kovozoo, projeli se vláčkem po celém areálu, kde bychom se za normálních okolností vůbec..

Den Země v ZOO Lešná

V pátek 25. dubna žáci druhého stupně oslavili Den Země návštěvou zlínské zoologické zahrady. Děti nejen procházely areálem a pozorovaly zvířata rozdělená do expozic podle kontinentů..

Pasování na čtenáře

Slavnostní Pasování na čtenáře žáků 1. třídy se konalo 24. 4. 2014 na Obecním úřadě v Boršicích za účasti starosty obce, paní knihovnice, vedení školy, rodičů a hostů. Bylo ukončením..

Ředitelské volno

Na pátek 2. května 2014 vyhlašuji ředitelské volno z důvodu rekonstrukce sociálního zařízení.Mgr. Tomáš Kozák..

« Novější články 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Starší články »