Piškvorky

V pátek 8. 11. 2013 se žáci osmé a deváté třídy zúčastnili turnaje v piškvorkách. Mezi 16 týmy základních a středních škol se naši žáci neztratili. Všem děkuji za snahu a pekelné..

Scio testy

V úterý 12.11.2013 budou naši žáci 9. tříd psát testy Scio - tato přípravná zkouška na přijímací zkoušky na střední školy bude obsahovat testy z českého jazyka, matematiky, angličtiny..

Přihláška na LVVK

V příloze naleznete přihlášku na LVVK se základními informacemi a pokynem pro zaplacení zálohy 1 000 Kč do 18. prosince 2013. Mgr. Radim Zapletal..

Londýn 2014 - přehled zálohových plateb

Vážení rodiče, rád bych všechny ty z vás, kteří vypravíte své děti do Londýna, upozornil na termíny zálohových plateb. Vzhledem k tomu, že zájezd se uskuteční v termínu 19. 5. –..

Výsledky soutěže sběru papíru

Minulý týden proběhla v naší škole soutěž ve sběru papíru a zde jsou její výsledky.MŠ místo: Amálie Bruštíková (190 kg)místo: Ondřej Hrušák (156 kg)místo: Matyáš Gajdoš  (71..

Sběr papíru - podrobnosti

Ve středu 23. a ve čtvrtek 24. října proběhne soutěžní sběr papíru. Papír můžete přinést ke škole od 7.30 do 8.00 a od 14.00 do 17.00. Prosíme o rozdělení sběru na papír, tiskoviny..
Exkurze do Budapešti

Výlet do Budapešti

Navzdory velmi nepříznivému počasí jsme 16. října podnikli historickou expedici za maďarského hlavního města Budapešti. Opět jsme využili osvědčených služeb agentury pana PhDr. Pavla..

Výlet do Budapešti - informace

Sraz účastníků zájezdu do Budapešti je ve 4.15 u obecního úřadu. Návrat cca ve 23.00. Vezměte si s sebou svačinu, pití, pas nebo občanský průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny, eura..

Vyřezávané dýně

Týden knihoven byl i letos zakončen "Průvodem světlušek". Tradičně se žáci téměř všech tříd základní školy zapojili do vyřezávání dýní, které zdobily okolí školy.   ..

Beseda s Policií ČR

V rámci prevence sociálně patologických jevů proběhly na naší škole besedy s Policií ČR. Poděkování patří prap. Mileně Šabatové, která vedla besedu ve 2. třídě, při které si žáčci..

« Novější články 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Starší články »