Výuka Slovácké ZUŠ na škole v Boršicích

Domluva rozvrhu Slovácké ZUŠ:hudební obor:p. uč. Pávková: v pondělí 02. 09. v době 13:00 - 16:30 v budově horní školyvýtvarný obor:p. uč. Široňová: ve čtvrtek 05. 09. v době 14:30..

Seznam sešitů pro školní rok 2013-14

Polovina prázdnin je za námi a tak se hodí připomenout, jaké sešity budete v novém školním roce potřebovat.6. ročník           7. ročník             8. ročník          ..

Opravné zkoušky z angličtiny a češtiny

Informace pro žáky, kteří budou vykonávat opravné zkoušky z angličtiny a češtiny.V úterý 27.8.2013 od 9:30 je na programu čeština.Ve středu 28.8.2013 bude od 9:30 angličtina.V příloze..

Olympiáda v AJ - 5. třída

V příloze jsou výsledky olympiády v AJ, kterou jsme na konci května psali v 5. třídě. Všem úspěšným gratuluji.Radim Zapletal..

Zkouška KET for Schools

Ve čtvrtek 13.6. skládali žáci deváté třídy neoficiální evropskou zkoušku KET for Schools, která se skládá ze tří částí (čtení a psaní, poslech, ústní pohovor) a vypovídá o tom..

Večerní čtení s překvapením - 5. třída

Večerní čtení s překvapenímV rámci akce Celé Česko čte dětem se 5. třída zapojila akcí nazvanou Večerní čtení s překvapením, která se konala 6. 6. v budově ZŠ.Nejdřív jsme se..

Výtvarná soutěž "Týká se to také tebe 2013" pořádaná městem, DDM a ZUŠ Uherský Brod

Žáci 1. ročníku se zapojili do výtvarné soutěže Týká se to také tebe 2013 s tématem "Svět očima skutečnosti a fantazie". Úspěch jsme zaznamenali v III. kategorii /7 - 9 let/, kde se na..

Výtvarná soutěž ve spolupráci s Keramikou Tupesy

Ve spolupráci s Keramikou Tupesy  se 5. třída zapojila do výtvarné soutěže a všichni žáci, jejichž práce byly odeslány, byli pozváni  do druhého kola, které se konalo přímo v Keramice..

Letové ukázky dravců

Společnost Seiferos přivezla představit své dravce a sovy pro žáky naší školy v úterý 14. května. Po poutavé přednášce o životě každého druhu následovalo motivující přezkoušení..

Den s Lesy ČR

Ve středu 15. 5. 2013 se žáci 5. a 6. třídy zúčastnili Dne s Lesy ČR. Program byl zahájen ve skanzenu na Modré slavnostní mysliveckou fanfárou. Pak jsme se přesunuli do lesa nad Modrou a..

« Novější články 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Starší články »